אודות

הבלוג נולד בזמן שניהלתי את מענטק – יוזמה של סיסקו והנשיא פרס לשילוב מהנדסים ערבים בהייטק הישראלי. לאחר סיום תפקידי בסיסקו בסוף 2015 זנחתי את הבלוג ואני מתכנן להפיח בו רוח חדשה בעתיד הקרוב.

BIO

גיא חצרוני –  מייסד ומנכ”ל גיאופרי תוכנה. במשך כמעט 30 שנה מילא גיא תפקידים שונים בתעשיית ההיי-טק, ממנהל הנדסת תוכנה, ועד לניהול אחריות תאגידית בחברת סיסקו. בשנת 2008 החל גיא את פעילות מיקור החוץ של סיסקו לחברות תוכנה פלסטיניות והוביל את תוכניות סיסקו לפיתוח כלכלי ויצירת מקומות עבודה ברשות הפלסטינית.  בשנת 2011 היה שותף בייסוד מענטק, יוזמת סיסקו והנשיא פרס לשילוב ערביי ישראל בתעשיית ההיי-טק. כמנהל מענטק גיא הקים קואליציה של למעלה מ -50 חברות היי-טק (כולל IBM, אינטל, HP, מיקרוסופט,, SAP, eBay, Apple ואחרות) והוביל את הפעילות של העמותות השונות במיזם.

גיא גם משמש כחבר במועצת המנהלים של לשכת המסחר הישראלית פלסטינית. במועצה של חממה 360 לעסקים חברתיים , מעורב ב Seeds Of Peace ופעיל בנושאי שילוב אוכלוסיות מודרות בתעשיית ההייטק.

עוד על גיא

חובב צילום מושבע, מנהל את אתר ליריקה עבור ענת קוריאל (אשתי שתחיה) ורונית ליברמנץ' ואב לשלושה.

gai.hetzroni@gmail.com

 linkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>